E-SHOP Léčiva pro terčovce | Olomouc

 

Diskus Energyfood Weissflog 500g  *NEW

Discus Energy Food Weissflog je kompletní vyvážené krmivo pro vaše terčovce. Při zkrmování této směsi již není nutno přidávat žádné další vitamíny nebo stopové prvky, jelikož tato směs již tyto komponenty obsahuje.

Tato receptura od pana Weissfloga je velmi jemná, stabilní a vhodná pro ryby od velikosti 1 cm až po dospělé jedince.
Vhodné pro všechny barevné varianty terčovců.

 
Objednávejte zde:

https://www.lecivaprotercovce.cz/diskus-energyfood-weissflog-500g-p615

Léčiva pro Terčovce

Společnost AQUAR založená uznávaným specialistou v problematice chovu akvarijních ryb a chemikem, panem Jiřím Rejfířem, působí na trhu od roku 1990. Hlavní činností firmy je vývoj, výroba a prodej chemických přípravků určených zejména pro sladkovodní a mořskou akvaristiku.

Internetové stránky společnosti poskytují cenné rady při chovu,  péči o zdraví a léčení nem ocí akvarijních ryb. Jednotlivým zákazníkům nabízejí snadný výběr a objednání vhodných produktů přímo na e-shopu.

Jako léčiva pro terčovce převážně doporučuji:

Dezin (Te raP) IDG - Dezinfekce živé a zmražené potravy, léčba ichtyoftiriózy, piscinoodiniózy, chilodonelózy, kostiózy, trichodinózy a červů rodů Dactylogyrus a Gyrodactylus.

Dezin (T eraP) AC - Dezinfekce proti zaplísnění jiker a plůdku

Dezin  (TeraP) SH - Preventivní a léčebný přípravek proti vnitřním parazitům rodu Spironucleus, Hexamita a Capillaria.

Tera P FD - Proti žaberním a kožním červům rodu Dactylogyrus a Gyrodactylus.

Tera P LC - K léčení invaze vnitřních parazitů.


Úprava vody:

AQUA HC - Koncentrát huminových látek, který použíjeme při chovu a odchovu tropických druhů ryb (např. terčovců), které žijí a rozmnožují se v černých vodách. Zajišťuje podmínky pro úspěšný odchov těchto druhů ryb a zlepšuje jejich výrazné zbarvení. Přípravek zároveň potlačuje bakteriózy a vodní plísně, které nejčastěji napadají vajíčka a plůdek ryb.

AQU A CM - Zvyšuje obsah vápníku a hořčíku ve vytíracích a vývojových vodách v přirozeném poměru 3:1. Přípravek použijeme pro zvýšení celkové tvrdosti vod určených k vývoji jiker a plůdku ryb. U problematických druhů ryb (např. terčovců), můžeme jako výchozí vodu použít například vodu upravenou iontoměniči (demi H2O). Přípravek dále obsahuje sodík, draslík a stopové prvky v přirozeném poměru (pro povodí Amazonky).

REVERZNÍ OSMÓZA - Výroba vývojové vody pro odchov Terčovců. Reverzní osmóza je nejlepší prakticky využívanou filtrační technologií, jaká je v současnosti k dispozici. Reverzní osmóza spočívá v tom, že se voda protlačí osmotickou membránou s otvory o max. velikosti molekul vody.


*Dezin je základním balením TeraP.

Vyhledávání

© 2009-2011 Bohuslav Grepl | © 2011 Lukas Vlach

www.AKVARISTA.cz | Leštěnky CZECH | Fórum.Leštěnky CZECH | Autokosmetika.MacBRITE.cz | www.Leštěnky.cz | www.DMA-ES.cz | www.Discus-Olomouc.cz | www.Kosíř.cz